Hakkımızda

Kurtdereli enerji 8 yıldır yenilenebilir enerji üzerinde çalışma yapan bir firmadır.
Solar güneş panelleri, Solar Akü , solar su pompaları, solar LED ürünler, inverter ve şarj regülatörü pazarlaması ve montajı yapmaktadır.

AKÜ MARKETİ Kurtdereli Enerji'nin E-Ticaret Sitesidir 

 

Solar sektördeki 8 yıllık bilgimiz ile sizlerleyiz solar akü gruplarında dünyada en üst düzeyde akü üretimi yapan firmalar ile çalışmaktayız sizlere ek olarak diğer alan akülerinide sizlere sunduk.

Ürünler ile ilgili satış sonrası desteğimiz vardır 

Gerekli referanslarımızı https://www.facebook.com/kurtderelienerji/  linkinden kontol edebilirsiniz. 

 

TEMİZ BİR DÜNYA İÇİN SOLAR ENERJİ

Türkiye günlük ortalama 7,2 saatlik güneş ışını alma süresiyle, yenilenebilir enerji kaynaklarının içerinde en az bakım gerektiren ve oldukça stabil verimin alınabildiği, güneş enerjisi konusunda zengin bir ülkedir. Güneş enerjisinden elektrik üretimi konusunda ülkemizin sahip olduğu büyük potansiyel, kurulan sistemlerin aktif çalışma süresinin uzunluğu, verimliliği ve bakım maliyetlerinin çok düşük olması gibi artıları olmasına karşın, modül, montaj aparatları, inverter gibi temel parçaların büyük çoğunlukla yurtdışında üretiliyor olması, yenilenebilir enerji sistemleri ile ilgili yeterli eğitimi verebilecek kurum ve kuruluşların azlığı, profesyonel geri dönüşüm ve karlılık süreleri analizlerinin yapılamayışı gibi sebeplerle ciddi anlamda kullanılamamıştır.

Biz Kurtdereli enerji olarak yerli ürünlerle çalışmayı kendimize prensip edindik. Üretilen enerjinin aktif olarak kullanılmasının gezegenimizin geleceği açısından nedenli önemli olduğu bilinciyle, düşük güç tüketimi, uzun yıllar çalışabilmesi gibi özellikleriyle geleceğin teknolojisi olduğunu kanıtlayan LED Aydınlatma sistemlerinin de pek çok dünya ülkesinde pazarlamasını yapmaktadır.

Scroll